„Unsko-sanskim šumama “ dodijeljena diploma za kreativnost nastupa na sajmu „Ekobis 2008“

Napisano od strane

„Unsko-sanskim  šumama “  dodijeljena diploma  za kreativnost nastupa na sajmu „Ekobis 2008“Međunarodni sajam ekologije, eko zdrave hrane, eko turizma „Ekobis 2008“ koji je otvoren 11. septembra ove godine, završen je u nedjelju 14. septembra 2008. godine. Sajam je organizirala Privredna komora USK u saradnji sa Općinom Bihać, Vladom USK i Vladom F BiH, Vanjskotrgovinskom komorom BiH i Privrednom/Gospodarskom komorom F BiH, te Razvojnom bankom BiH. Na Ekobis-u 2008. svoje proizvode izložilo je 250 izlagača iz Bosne i Hercegovine i inostranstva. Šesti međunarodni ekološki sajam je veći za dvadesetak posto nego prošle godine, te je na Gradskoj otoci bio popunjen svaki milimetar nekim sadržajem, izjavio je Ismet Pašalić, predsjednik Privredne komore USK.
Međunarodni sajam ekologije, eko zdrave hrane, eko turizma „Ekobis 2008“ koji je otvoren 11. septembra ove godine, završen je u nedjelju 14. septembra 2008. godine. Sajam je organizirala Privredna komora USK u saradnji sa Općinom Bihać, Vladom USK i Vladom F BiH, Vanjskotrgovinskom komorom BiH i Privrednom/Gospodarskom komorom F BiH, te Razvojnom bankom BiH. Na Ekobis-u 2008. svoje proizvode izložilo je 250 izlagača iz Bosne i Hercegovine i inostranstva. Šesti međunarodni ekološki sajam je veći za dvadesetak posto nego prošle godine, te je na Gradskoj otoci bio popunjen svaki milimetar nekim sadržajem, izjavio je Ismet Pašalić, predsjednik Privredne komore USK.

Svoje mjesto među izlagačima i ove godine zauzelo je ŠPD „Unsko-sanske šume“ d.o.o Bosanska Krupa. Brojni posjetioci sajma bili su oduševljeni izložbenim štandom Unsko-sanskih šuma za koji su tvrdili da je najljepši i 100% ekološki. Minijaturna šumarska kućica koja je postavljena na Gradskoj otoci, bezbroj puta se našla u objektivima kamera radoznalih posjetilaca. Šumarski štand privukao je i pažnju organizatora Sajma. Na tradicionalnoj poslovno zabavnoj večeri “Smaragdna noć” koja je održana u subotu 13. 09.2008. godine uz sajam “Ekobis 2008” uručene su nagrade najuspješnijim izlagačima. Među nagrađenim bilo je i ŠPD „Unsko-sanske šume“ d.o.o Bosanska Krupa kojima je uručena diploma za kreativnost nastupa. Nagrade su uručili predsjednik Privredne komore USK Ismet Pašalić i direktorica sajma “Ekobis” Sadeta Gutlić.

Zadnja izmjena: 06. 03. 2024.